1. 18.09.2017р.

Захід до «Тижня безпеки дитини» за участю патрульногї служби, тренінги з дітьмси на тему: « Увага! Діти на дорозі!»

1. 17.10.2017р.

Круглий стіл на тему «Застосування інноваційних технологій у навчально – виховній роботі»

1. 24.10.2017р.

Епізодичний семінар – практикум на тему: «Методика розвитку мовлення за А.Богуш, структура мовленнєвих занять»

Мета: удосконалювати знання педагогів щодо комунікативної компетенції дітей дошкільного віку; розширити знання про інтерактивні методи та прийоми мовленнєвого розвитку дошкільнят; формувати вміння злагоджено та оперативно працювати в групах та підгрупах над заданим завданням.

Теоретично-практична частина

Методика роботи з дидактичною картиною.

• Перегляд фрагменту занять у молодшій та середній групах.

Розвиток зв’язного мовлення дітей – головне завдання ДНЗ

• перегляд фрагменту заняття в групі раннього віку;

• фрагмент заняття у ст.гр. навчання елементів грамоти;

3.

Методика вивчення вірша напам’ять з дітьми дошкільного віку.

• фрагмент заняття у мол.гр.;

4.

Використання коректурних таблиць Н.Гавриш на заняттях з розвитку мовлення:

• фрагмент роботи з дітьми старшої групи

презентація

Обговорення .Підведення підсумків. Рекомендації.

Коло ідей

1. 31.10.2017р.

Епізодичний семінар – практикум на тему: « Організація фізкультурно – оздоровча робота з дошкільниками. Використання здоров*язберігаючих технологій»

Мета: Оновити теоретичні знання педагогів про засоби забезпечення рухової активності дошкільників. Розширити знання про основні напрямки фізичного виховання дітей дошкільного віку в зарубіжних країнах. Сприяти забезпеченню наступності дошкільного закладу та школи у фізичному вихованні дітей. Спонукати педагогів до пошуку шляхів удосконалення роботи по забезпеченню рухової активності дошкільників. Розвивати вміння педагогів висловлювати власну думку, аргументувати її.

Теоретична частина

«Вплив рухової активності на здоров’я дошкільників»

«Мозковий штурм»

2.

Програмові вимоги з фізичного розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Інформаційне повідомлення

3.

Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та загальноосвітньої школи з розвитку рухової активності дітей.

Робота в парах.

4.

Засоби забезпечення рухової активності дошкільників

«Незакінчене речення»

5.

Фізичний розвиток дошкільників у зарубіжних країнах.

«Броунівський рух»

6.

Шляхи та засоби покращення роботи по забезпеченню рухової активності дітей дошкільного віку.

«Акваріум»

7.

Практична частина

Види оздоровчої роботи з дітьми з використанням музики

Перегляд занять

8.

Практичний показ занять в різних вікових групах

Перегляд занять

1. 07.11.2017.р.

Заклад прийняв участь у проведенні Міського тижня педагогічної майстерності на тему: «Дитина в довкіллі. Екеологіка». Заняття показували молодша група «Гномики», молодша група «Зернятко» та старша група «Сонечко».

1. 21.11.2017р.

Епізодичний семінар – практикум на тему: «Гра – школа життя».

Мета:  підвищення педагогічної компетентності педагогів, що дозволяє їм здійснювати інтелектуальний розвиток дошкільників, використовуючи розвиваючі ігрові інноваційні технології.

1.

Роль інноваційних розвиваючих ігрових технологій в розвитку дитини дошкільника.

2.

Ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку «Казкові лабіринти гри» В'ячеслава Вадимовича Воскобовича.

3.

Палички Кюїзенера,логічні блоки З. Д’єнеша в інтелектуальному розвитку дошкільників

Хвилинка-презентацій

4.

Практична частина: «Подорож по розвиваючих іграх»

• ігри В.В. Воскобовича ( фрагмент роботи з дітьми,складання рекомендації-пам'ятки по роботі з ними);

• розвиваючі ігри з педагогами;

• фрагмент роботи з дітьми з блоками З.Дєнеша,паличками Кюїзенера.