ВИСТАВКИ:                                                                                                                                  МУЗИЧНІ СВЯТА:

1. Квіткова виставка до Дня міста.                                                                        1. ! Вересня - День знань. ( вересень)

2. Методична панорама дидактичних ігор з економічного виховання.               2. Осінь чарівна у гості прийшла ( жовтень )

3. Великодня писанка.                                                                                            3. Новорічний калейдоскоп ( грудень )

ЕКСКУРСІЇ ДО ШКОЛИ:                                                                                         4. Щедрий вечір, добрий вечір... ( січень)

1. На свято першого та останнього дзвоника.                                                      5. Наші мами - просто супер ( березень )

2. До шкільної бібліотеки.                                                                                       6. Великдень ( квітень)

3. До спортивної зали.                                                                                            7. Прощавай садок дитячий ( травень )

МУЗИЧНІ РОЗВАГИ:                                                                                                            СПОРТИВНІ СВЯТА:

1. Добрий день садок дитячий( вересень)                                                                 1. Веселі старти ( листопад)

2. Рідне місто моє ( вересень )                                                                                   2. Чудернацькі забави козаків ( січень)

3. Магазин музичних іграшок ( жовтень )                                                                             СПОРТИВНІ РОЗВАГИ:

4. В гості до бабусі-казкарки ( жовтень)                                                                    1. Ми спритні і веселі ( вересень)

5. Танцювальні вигадки хлопців та дівчат ( листопад)                                            2. Рухливі ігри і заьави ( вересень)

6. День іменинника  ( листопад)                                                                                3. Листочок жовтий нам приніс веселі змагання ( жовтень)

7. Святий Миколай - нас усіх оберігай ( грудень)                                                    4. Іграшки, спорт, здоров"я ( жовтень)

8. Зиму піснями вітаєм ( грудень )                                                                            5. Мийдодир в гостях у дітляхів ( листопад)

9. Вечір народних ігор і забав( січень)                                                                     6. Хлопці - козаки, дівчата-квіточки ( листопад)

10. Драматизація казки " Рукавичка" ( січень)                                                        7. Козацькі забави ( грудень)

11. Пустощі Снігової баби ( лютий)                                                                          8. Зимова олімпіада ( грудень)

12. Стрітення ( лютий)                                                                                              9. Зима снігу підсипай, наших діток звеселяй ( січень)

13. Лялкова вистава ( березень )                                                                            10. Мій дзвінкий, веселий м"яч ( січень)

14. Про вогонь нам треба знати - з ним не можна жартувати( березень)             11. Наш веселий Сніговик ( лютий)

15. Веснянки ( квітень)                                                                                              12. Зимов естафети ( лютий)

16. Поорож до казки " Козо дереза" ( квітень)                                                         13. В гості до Капітошки ( березень)

17. Мандрівка до країни дорожніх знаків ( травень)                                               14. Рух-наш друг ( березень )

18. Подорож до країни Мультляндії ( травень)                                                       15. Незнайко в країні Здоровляндії ( квітень

16. Веселі старти ( квітень)

17. Юні футболісти ( травень)

18. Веселі мотузочки ( травень)