На базі Полтавського дошкільного навчального закладу

( ясла – садок ) № 44 « Волошка» пройшов постійно діючий семінар з економічного виховання, де молоді вихователі міста змогли побачити цікаві заняття з дітьми та авторський мюзикл « Попелюшка на новий лад»

( автор: вихователь закладу Наталія Миколаївна Меркулова).

Епізодичний семінар-практикум

«Гра - школа життя»

Мета: підвищення педагогічної компетентності педагогів, що дозволяє їм здійснювати інтелектуальний розвиток дошкільників, використовуючи розвиваючі ігрові інноваційні технології.

(жовтень)

Зміст

Відповідальний

1.

Роль інноваційних розвиваючих ігрових технологій в розвитку дитини дошкільника.

виступ-повідомлення

Батюк І.А.

2.

Ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей дошкільного віку «Казкові лабіринти гри» В'ячеслава Вадимовича Воскобовича.

виступ-повідомлення

Мусієць О.С.

3.

Палички Кюїзенера,логічні блоки З. Д’єнеша в інтелектуальному розвитку дошкільників

Хвилинка-презентацій

Яременко Ю.В.

4.

Практична частина: «Подорож по розвиваючих іграх»

• ігри В.В. Воскобовича ( фрагмент роботи з дітьми, складаннярекомендації-пам'ятки по роботі з ними);

• розвиваючі ігри з педагогами;

• фрагмент роботи з дітьми з блоками З.Дєнеша,паличками Кюїзенера.

Вихователі

В/ль-методист