Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти. Кожна вікова група має окреме приміщення, яке включає в себе ігрову кімнату, роздягальню, спальню, умивальну та туалетну кімнати. Всі ці приміщення оснащені меблями, згідно віку дітей. В ігрових кімнатах створені розвивальні осередки, робота в яких сприяє всебічному охопленню теми, яку обирає вихователь. В осередках підібрані як іграшки так і розвивальні ігри промислового виробництва так і дидактичні посібники створені власноруч педагогами закладу. Зміст середовища змінюється відповідно до пори року, тематики дня, рівня знань дітей. Кожна вікова група забезпечена магнітофонами або музичними центрами, для демонстрації діафільмів та слайдів є фільмоскоп , мультимедійний екран та проектор. Музична зала оснащена піаніно, музичним  центром,проводяться заняття з фізичної культури, наявне фізкультурне обладнання для цих занять. В кожній віковій групі для формування екологічних знань, обладнані куточки природи з програмованими квітами та живими об’єктами.