Витяг із протоколу звіту керівника

Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №44 «Волошка»

перед колективом та батьками.

Від 30.05.2017 року

Голова зборів: Васильченко А.К.- вихователь

Секретар зборів: Меркулова Н.М.- вихователь

Присутні: 89 чол., із них

30чол. – члени трудового колективу.

59 чол. – батьки.

Порядок денний:

1.Звіт завідувача ПДНЗ (ясла-садок)№44 «Волошка» Н. Гриб про свою діяльність на протязі 2016-2017 навчального року.

2. Оцінка роботи завідуючої ДНЗ№ 44.

Слухали: звіт завідувача ПДНЗ (ясла-садок) № «Волошка» Н. Гриб про свою діяльність на протязі 2016-2017 навчального року, розповіла про матеріально-технічну базу закладу, кадрове забезпечення, медичне обслуговування дітей, про організацію харчування дітей, дала високу оцінку методичній роботі педагогічного колективу , відзначила поліпшеня роботи батьківського комітету, без якого не було б досягнуто таких успіхів, вказала на персональний внесок у підвищення рівня організації освітньо-виховного процесу, на вжиті заходи, щодо зміцнення та переоснащення матеріально-технічної бази навчального закладу. Конкретно висвітлила питання залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання. Довела до відому про виконану роботу управлінням освіти щодо заміни каналізаційної системи у закладі. Ознайомила із результати Державної атестації дошкільного закладу, яка відбулася у січні 2017 року. Висвітлила цілий ряд проблем, що слід спільно з батьками вирішити під час літньо-оздоровчої компанії 2017 року.

Виступили:

1.Мусієць О.С. –-вихователь.

Відзначила стабільність роботи колективу, комфортність мікроклімату у садку.

З вихователями використовуються інтелектуальні методи навчання через колективні форми роботи: ділові ігри, круглі столи, проектування, тренінги, консультації, творчі групи, семінари.

Для підвищення педагогічної кваліфікації здійснювалась підписка на періодичні фахові журнали «Дошкільне виховання», «Бібліотечка вихователя дитячого садка», « Вихователь-методист дошкільного навчального закладу», « Практика управління дошкільним закладом». Методичний кабінет поповнювався новою методичною літературою, посібниками. Відзначила , що Наталія Анатоліївна – ініціатор творчих починань у садочку, наполегливо та планомірно працює з педколективом, щодо вирішення навчально- виховних задач. Вона вмілий керівник, гарний господар. Постійно займається благоустроєм садка, вимоглива до себе і колектива і в той час готова прийти на допомогу до кожного члена колектива. Дала високу оцінку діяльності завдувача.

2. Головатенко А.В. – завідувач господарства.

Вона розповіла, що на протязі навчального 2016-2017 року, велику роботу керівник провела по залученню спонсорських коштів для благоустрою приміщення, ремонтних робіт. З боку завідуючої здійснюється контроль за виконанням лімітів на енергоносії, тепло та водопостачання. З боку адміністрації велика увага приділена озелененню території дитячого садка. Радують клумби квітучими трояндами, радують нетрадиційним обладнанням дитячі майданчики. Тому вважаю роботу завідувача оцінити, як задовільно.

3. Головатенко Наталія Сергіївна – голова батьківського комітету

Відмітила тісну співпрацю адміністрації з батьківським комітетом. Це дало певні успіхи у оснащені матеріально-технічної бази, у створенні ефективного розвивального середовища дошкільнят і у проведенні всього освітньо-виховного процесу. Вся робота з батьками по наступності та взаємозв’язку з родинами проводилася згідно річного плану. Один раз в квартал проводились засідання батьківського комітету з широким колом адміністрації дитячого садка, де виносились на обговорення різні питання на обговорення та приймались рішення з урахуванням потреб і проблем навчального закладу. Роботу керівника дитячого садка визнаю задовільною.

Ухвалили :

Роботу керівника дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №44 «Волошка» Гриб Наталії Анатоліхвни за 2016-2017 навчальний рік, оцінити як задовільно.

Голова зборів: _____________ Васильченко А.К.

Секретар зборів: _____________ Меркулова Н.М.