Витяг із протоколу звіту керівника

Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №44 «Волошка»

перед колективом та батьками.

Від 31.05.2018 року

Голова зборів: Васильченко А.К.- вихователь

Секретар зборів: Меркулова Н.М.- вихователь

Присутні: 101чол., із них

30чол. – члени трудового колективу.

71 чол. – батьки.

Порядок денний:

1.Звіт завідувача ПДНЗ (ясла-садок)№44 «Волошка» Н. Гриб про свою діяльність на протязі 2017-2018 навчального року.

2. Оцінка роботи завідувача ДНЗ№ 44.

Слухали: звіт завідувача ПДНЗ (ясла-садок) № «Волошка» Н. Гриб про свою діяльність на протязі 2017-2018  навчального року, розповіла про матеріально-технічну базу закладу, кадрове забезпечення, медичне обслуговування дітей, про організацію харчування дітей, дала високу оцінку методичній роботі педагогічного колективу , відзначила поліпшення роботи батьківського комітету, без якого не було б досягнуто таких успіхів, вказала на персональний внесок у підвищення рівня організації освітньо-виховного процесу, на вжиті заходи, щодо зміцнення та переоснащення матеріально-технічної бази навчального закладу. Конкретно висвітлила питання залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання. Довела до відому про виконану роботу управлінням освіти та надала інформацію, що було придбано за державні кошти ( ліжка трьохярусні, мультимедійний екран, проектор, ноутбук. миючи засоби, ліки тощо), заплановано капітальний ремонт паркану закладу. Ознайомила із планами на наступний 2018/2019 навчальний рік. Висвітлила цілий ряд проблем, що слід спільно з батьками вирішити під час літньо-оздоровчої компанії 2018 року.

Виступили:

1.Мусієць О.С. –-вихователь.

Відзначила стабільність роботи колективу, комфортність мікроклімату у садку.

З вихователями використовуються інтелектуальні методи навчання через колективні форми роботи: ділові ігри, круглі столи, проектування, тренінги, консультації, творчі групи, семінари.

Для підвищення педагогічної кваліфікації здійснювалась підписка на періодичні фахові журнали «Дошкільне виховання», «Бібліотечка вихователя дитячого садка», « Вихователь-методист дошкільного навчального закладу», « Практика управління дошкільним закладом». Методичний кабінет поповнювався новою методичною літературою, посібниками. Відзначила , що Наталія Анатоліївна – ініціатор творчих починань у садочку, наполегливо та планомірно працює з педколективом, щодо вирішення навчально- виховних задач. Вона вмілий керівник, гарний господар. Постійно займається благоустроєм садка, вимоглива до себе і колектива і в той час готова прийти на допомогу до кожного члена колектива. Дала високу оцінку діяльності завдувача.

2. Головатенко А.В. – завідувач господарства.

Вона розповіла, що на протязі навчального 2017-2018 навчального року, велику роботу керівник провела по залученню спонсорських коштів для благоустрою приміщення, ремонтних робіт. З боку завідуючої здійснюється контроль за виконанням лімітів на енергоносії, тепло та водопостачання. З боку адміністрації велика увага приділена озелененню території дитячого садка. Радують клумби квітучими трояндами, радують нетрадиційним обладнанням дитячі майданчики. Тому вважаю роботу завідувача оцінити, як задовільно.

3. Головатенко Наталія Сергіївна – голова батьківського комітету

Відмітила тісну співпрацю адміністрації з батьківським комітетом. Це дало певні успіхи у оснащені матеріально-технічної бази, у створенні ефективного розвивального середовища дошкільнят і у проведенні всього освітньо-виховного процесу. Вся робота з батьками по наступності та взаємозв’язку з родинами проводилася згідно річного плану. Один раз в квартал проводились засідання батьківського комітету з широким колом адміністрації дитячого садка, де виносились на обговорення різні питання на обговорення та приймались рішення з урахуванням потреб і проблем навчального закладу. Роботу керівника дитячого садка визнаю задовільною.

Ухвалили :

Роботу керівника дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №44 «Волошка» Гриб Наталії Анатоліхвни за 2017-2018 навчальний рік, оцінити як задовільно.

Голова зборів: _____________ Васильченко А.К.

Секретар зборів: _____________ Меркулова Н.М.